Toeta – Sinu heategevus aitab loomade elu muuta!

Selleks, et saaksime ellu viia loomade heaolu suurendavaid projekte, tõsta loomade heaolualast teadlikkust, aidata tuvastada kehvades tingimustes peetavaid lemmikloomi ning toetada vähekindlustatud inimesi lemmikloomade pidamisel, vajame me Sinu abi!

Kuidas saad Sina meid aidata?

Hakka püsiannetajaks!

Koos saame muuta maailma! Igakuise annetusega aitad meil regulaarselt teha tööd loomade heaolu nimel Eestis.

Tee ühekordne annetus!

Iga killuke on oluline! Kui Sul meie püsiannetajaks hakata ei ole võimalik, siis saad meie tegevust toetada ka ühekordse annetusega.

Tule vabatahtlikuks!

Kui tunned, et Sinu oskustest ja teadmistest võiks olla abi loomade heaolu parandamisel ning soovid oma aega annetada, siis tule meile vabatahtlikuks!

Jälgi meid sotsiaalmeedias!

Jälgides meid sotsiaalmeedias, saad olla kursis värskeimate valdkondlike uudistega, kasulikke nippe loomade käitumise teemadel ning jälgida meie tegevust.

Jaga meie sõnumit!

Aita meil levitada sõnumit, et loomade heaolu on oluline! Jaga, vajuta meeldivaks ning avalda arvamust meie postituste all, sest nii jõuame üheskoos tulemusteni!

Paku kodu abivajavale loomale!

Kui tunned, et just Sinu kodust on puudu üks tõeline sõber, siis tutvu listiga, kuhu oleme märkinud organisatsioonid, kes otsivad kodusid kodututele loomadele.

Juhised annetamiseks

Saaja: Loomade Heaolu Ühing
Kontonumber: EE551010220297689224 (SEB)
SWIFT: EEUHEE2X

Milleks annetusi kasutame?

Teabematerjalide väljaandmiseks, haridusasutustele koolituste korraldamiseks, kontrollkäikude sooritamiseks (vajadusel loomade transpordi kulude katmiseks), kampaaniate korraldamiseks, avalike ürituste (loengud, koolitused seminarid) korraldamine, administratiivsete kulude katmine, abivajavate loomade aitamiseks.

etEE