Koolitused

Altpoolt leiad nimekirja meie peamistest koolitustest. Kui soovid igast koolitusest olulisimat ühe koolitusena, siis on see loomulikult võimalik. Lisaks on võimalik küsida individuaalset pakkumist igale koolitusele. Kui soovid rohkem infot koolituste sisu kohta, siis võta meiega julgelt ühendust.

Lemmikloomade pidamine

Räägime lemmikloomade pidamisest, nende vajadustest ning kehtivatest regulatsioonidest, millega lemmiklooma omanik kokku puutub. Lisaks räägime, miks võivad loomadel tekkida käitumisprobleemid ning kust otsida abi.

Pisiloomad

Pisiloomad võivad näiliselt tunduda kui lihtsad lemmikloomad, kuid tegelikult on nende pidamine eraldi kunst. Nii mõnegi pisilooma vajadused on niivõrd spetsiifilised, et me ei pruugi alati nendest isegi teadlikud olla. Lisaks räägime ka pisiloomade füüsilisest ja vaimsest tervisest, et oleks võimalik probleeme ennetada ning vajadusel leida õigel ajal lahendus

Koerte käitumine ja treenimine

Räägime koerte kehakeelest, nende treenimisest ning erinevatest treeningmeetoditest. Lisaks arutame levinumaid käitumisprobleeme ning proovime üheskoos vaadata nende tagamaid.

Koolitus lasteaialastele

Räägime lastele, kuidas lemmikloomadega suhelda – mis neile meeldib ja mis mitte. Arutame, kuidas oleks õige lemmiklooma juuresolekul käituda ning tema eest hoolitsemisel kaasa lüüa.

Koolitus algkooli õpilastele

Räägime lemmikloomade käitumisest, kuidas tuvastada, kas loom tunneb end hästi või mitte. Räägime loomadega seotud murekohtadest ühiskonnas. Arutleme, millised on lemmiklooma vajadused ning lahendame sellekohaseid ülesandeid.

Koolitus põhikooli õpilastele

Räägime lemmikloomade käitumisest, nende treenimisest ja vajadustest. Toome välja loomadega seotud murekohad ning lahendused nende parandamiseks. Arutleme inimeste rolli üle loomade elus ning selle positiivsetest ja negatiivsetest külgedest.

etEE